У листі сестрі політв’язень написав, що не переживе етап

Український політв’язень Олег Сенцов, який 87-й день тримає голодування у російській в’язниці, почувається вкрай погано і майже не встає. Про це повідомила у Facebook двоюрідна сестра режисера Наталя Каплан.

«Все не просто погано, все катастрофічно погано. Олег мені через адвоката передав лист, він майже не встає. Написав, що кінець близький, і він це не про звільнення», – зазначила вона.

Каплан також повідомила, що Олег Сенцов запитує, чи цікавиться хтось ще його голодуванням, адже йому не передають жодних листів, він перебуває в інформаційному вакуумі та взагалі не знає, що відбувається.

Вона нагадала, що Європейський суд із прав людини наполягає на переведенні Сенцова до цивільної лікарні, причому ближче до місця прописки.

«Олег відмовився. Каже, що він просто не переживе етап, а в цивільній лікарні в Лабитнангі, куди він уже потрапляв у реанімацію, над ним знущаються ще більше, ніж в тюремній», – заявила вона.

«Це Росія, дєтка… І я взагалі не уявляю, що ще можна зробити і як його витягти… Все дуже погано», – резюмувала Наталя.

Все не просто плохо, все катастрофически плохо. Олег мне через адвоката передал письмо, он почти не встает. Написал, что…

Gepostet von Наталья Каплан am Mittwoch, 8. August 2018

7 серпня адвокат Дмитро Дінзе після відвідин Сенцова розповів, що стан здоров’я українського режисера значно погіршився, але він відмовляється припиняти голодування.

У Росії одразу ж заявили про «задовільний» стан українця. Начебто обстеження не виявило погіршення стану його здоров’я.