У Києві знову смердить димом: горить тор
У Києві знову смердить димом: горить тор

Уранці 5 жовтня у столиці знову смердить димом. Найбільше – на Лівому березі, але відчутний запах горілого і на Правобережжі міста. Як повідомили Українській правда. Київ у Держслужбі з надзвичайних ситуацій столиці, причиною цього є торф’яна пожежа в області.

«Село Рибне. Гасять торф. Це Лівобережжя, окраїна Києва. Ще звечора працюють рятувальники», – сказала начальник сектора зв’язків зі ЗМІ ДержНС Світлана Водолага. Уточнити площу тління й кількість задіяних до гасіння людей вона не змогла. «Там працюють лісники, а наші лише допомагають. Незабаром інформація буде на сайті», – підсумувала вона.

Водночас у Держсанепідслужбі Києва повідомили, що замірів рівня забруднення повітря через дим 4-5 жовтня не робили, бо роблять їх не щоденно, а за зверненням.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, через горіння лісу в Броварському та Дарницькому районах, уночі проти 3 вересня Київ накрило густим смоґом. У ДСНС зазначали, що гасіння пожежі ускладнювалось великою площею горіння, спекотною погодою і поривчастим змінним вітром.

Інформаційний Акцент