Клер Захаровна, блогер

ітак, любі мої, зацікавлено втикаємо в другу серію самого жахаючого тріллєра «Крик зради у Верховній раді».

Коротенький зміст попередньої серії.

Вольдемар Гройс займає в уряді надто корупційної країни крісло прем’єр-міністра цілий рік. За цей рік він багато розповідає про уявні реформи та вдає з себе брутального мачо.
На урядовій нараді Вольдемар, розуміючи, що може попасти в круте піке та виглядати блазнем відкрито йде на конфлікт з головою мафіозного клану мадам Джулією в дівоцтві Крюгерян, пригрозивши, що у випадку програшу передасть її в якості викупу в Рємль плєшивому Кхуйлу, не скриваючи свого бажання надіслати її туди шматками, бо мадам Джулія вже давно поклала своє хиже око на посаду Вольдеморта.

серія №2

Мадам Джулія знаходилась у своєму розкішному будуарі в джунглях та щільно вкладала на голові коровай примирення, вплітаючи туди ампули з ядом кураре, щоб вийти з фігвама в благочестивому образі. З джунглів почувся страшний гомін «Позор джунглям» – то кричали мавпи і мадам Джулія зрозуміла, що гонець з чорною міткою уже виїхав.

Біля фігвама стояв страшний мавп’ячий лемент, найгучніше кричав один старий плюгавий бабуїн з стирчащими зубами.

«Це моя здобич», – сказала мадам і повернулась у розкішний фігвам. Вона розплела косу, нанесла на обличчя бойовий макіяж від якого навіть у вовків наступав дикий енурез, взяла томагавка від Луї Віттона і вийшла, перечіпившись в чулані за інвалідне крісло на тропу війни. Тропа войни була свободна, світило сонечко, поряд радісно дзюрчав водоспад, а вдалині на ослику Іа-Іа теліпався гонєц.
Коли він нарешті прителіпався мадам Джу, хижо хіхікаючи вручила йому лист, в якому назвала Вольдемара не жовтою рибою і не плямистою жабою, вона обізвала його… піхурцем на пакувальній плівці!
—————————-
В кінці серії мадам Джу знаходиться в потаємній кімнаті свого будуара де висять шкіряні налигачки від Ланком, ошийники від Шанель, коров’ячі сідла від Кельвін Кляйн та інша сільськогосподарська утварь і точить мощнєйшим рашпільом сокиру під пісню First Of The Year (Equinox) – Skrillex. На дальній стіні, висить добряче припавша пилюкою маска Крик, а на підлозі валяється мертвий Фредді Крюгер з картою Джокера в зубах…

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ