Клер Захаровна, блогер

Оналітєга пєрсов на посаду керманича НБУ)))

Що, вже заклопотались, хто буде кермувати НБУ? Тут нєкто Крл Влх висловив припущення, що в наступника повинні бути чугунні яйца… Цікаво-цікаво, а з чого такі далекоглядні прогнози? Вам що, ґендер неприємно намуляв одне місце?

По-перше, шановні диванні икспєрди, не забувайте таке важливе правило: перед тим, як щось бовкнути – треба ретельно перевірити термінологію, відкрити дудла і почитати медичну літературу, бо яйця – це такий білий овальний предмет в гнізді в курки-несучки, а в гомосапієнса чоловічої статті – яєчка, або насінники.

В наш вік комп’ютерних технологій, коли космічні шатли бороздять необмежні простори Всесвіту – сталь, як предмет міцності давно втратила актуальність, зараз у «вершків» суспільства в більшій пошані діаманти, бо вони луччі друззя не тільки дєвушок, але й багатьох бороздунів від політики, бо як кажуть в політиці: не імєй сто рублєй, а імєй всіх, хто слабіше тебе, іначе затопчют і викинуть здихати на смітник

А тепер перейдемо до кандидатур – володарів діамантових насінників, а в нас їх – один-два-три, обпідрахувався і ті спірні, бо коня не рахують

Ітак, на НБУ-шному горизонті кандидатів маячить білий кінь, на якому гордо гицає в доспєхах з ізвєстного всім мєха австралійського пожиратєля залівних лужаєк – дорогий наш Арсєньпітрович в образі брутального мачо наперевіс з хижою чеченською борідкою. Чи годиться Арсєньпітрович на цю посаду в розрізі яєчок? Авжеж! Всі питання до Барни, він щупав і по-достоїнству може оцінити міцність.

Але тут одна небезпека – дорогого Арсєньпітровича вже намагались саме за діамантові насінники винести з посади і гарантій абсолютно нема, що Арсєньпітрович талановито не вкерується по вуха й там.

На НБУшному горизонті поряд з лицарем в кролячій куфайці на білій коняці бовваніє постать намбер ту. На когож вона схожа?  Постать схожа на симбіоз трутня та трипільського глечика, контуженого жорнами історії. На постаті майорить пошматований брилик, який штирить продуктами бджільництва, постать котить бочку меду величезними руками і нам дуже добре знайомі ці руки. Трипільський глечик, єгипецька мушля, хто це?!!! Це ті самі руки, що нічого не крали! Вони тільки ґендлювали державою та рахували і як стало відомо – прийняли в дар пупільярд омериканських грошів від банди риго-крадїв та вбивць. Не буду темнити хто ця постать – це наш спритний говерлолаз-пасічник Йухсчєнко-так-всемогутній!

Але ж як його перевірити на наявність діамантових насінників? Живцем він не дасця.
Подейкують, що Тюльладімірна вже чатує за рогом НБУ та хижо влибається оманливій перспективі знову зустрітись із старим другом, щоб з насолодою помацати його за здєсь і за кадичок.

Вопщим, любі мої, кандидатури всього поки що дві, не підрахуюючи коня і після тітки Лєри в брудних уггах там запроста зможе кермувати навіть славетний співак Іво Бобул, хоча більш органічно там виглядав би знову товариш Генадій Москаль, який незаслужено скніє десь на периферії.

ІМХО, мої любі)))

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ