Клер Захаровна, блогер

Нардупський ящур-радікал по фамілії Артеменко «запропонував Трампу здати Крим в оренду раіські». Буееее!!! Ощущаєте цей фєєрічний брєд в кожному слові?

Чи то неякісні спайси до шапіта завезли, чи радікал окончатільно є**нувсь – не важно, нормальним людям і так давно всьо понятно, зато скіко тепер «нужної роботи» появилось і пгокугатугі і ляшконоїдам!

І дєло возбудить, і провадження відкрити і в пикозошита обов’язково звіта написати, а вже як спритно стараюця радікали, то прям від розчулення крокодилячі сльози крапають – і з фракції вигнати, і мандат забрати…

Треба ж! А хто це бл**во у раду привів, га, пане Алєх?
Раптом не ви підбирали цей мотлох під дах партії? А тепер чого так верещати на всіх шпальтах, раптом вас ґвалтують в неприродний спосіб? А, ясно, давно вас не чули, забувати почали, тра спектакля замочити, щоб знову людям у вуха залізти.

Вапшето, порядочно було би – єслі ти гниду привів, то складай з себе повноваження і греби нах разом з нею, а то попривикали відхрещуватись і потім потерати рученята від зробленої роботи та знову зручненько вмостити дупу в насиджене крісельце.

А от мені не дає спокою інше: а курва-Троянська хіба менше напатякала? А Тюльладімірна ж теж сидить на чолі хракції, ждуна з себе корчить, Ждюля прамать троянської кобиляки. Шо ждем? Шо розвидниця? А хрєн вам!

Авторська стилістика збережена. 

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ