Клер Захаровна, блогер

Мера садового слід перейменувати в мера Сміттюха, бо за 10 років його мерствування таки можна було підняти хоч ліве полушаріє сраки та побудувати сміттєвого завода. Сідай, Ондруша, тобі коляка, двійку шкода.

З 1997 року, людоньки! Цей матьорий чоловічище займався громадською діяльністю і був головою та засновником ГО «Інститут розвитку міста». Місто розвивав? Ні, себе, коханого у політику пхав, а місто як могло розвивалось само і треба помітити, що досить успішно.

Львів має особливе серце, він живий, в нього є душа, а ти, Ондруша, це всьо пробздохав у гонитві за політичними рейтингами, тепер і маєш те, що заслужив – купу-купезну сміття! Це тобі така нагорода за мерствування – довічний вінок сміттюха тобі на шию і тавро засранця на лоба.

Прямо тройнічьним нєрвом відчуваю, шо деякі мери, як та муха-дзюрчалка потирають крихітні лапки після жировиска, наче їх ця біда якось омине.

Дивіця на Сміттюха і вчіця, довбні, на чужих помилках, вас очікує те саме: клеймо сміттюха та тавро засранця на лоба. Я б ще на бороді витаврувала: довічно заборонено участь в будь-яких громадських та політичних організаціях і печать: профнепригодний і пенька в сраку.

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ