Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Співачки куйок та лабудєнь днями побували на відкритті російського гірськолижного курорту в Сочі.

Пєнзюковска філармонія. Як мені набридло читати про міграцію цих щіпаних куріц.

То глубока пенсіонерка Радару попхаєця — як в послєдній раз, свєтанутись в галубом аганьке. То знедолена увалій, вигрібши гівняки з памперса, вкотре вернеця з квакающої усть-пі***йщіни і знову роззявляє писка на весь екран.

Та живіть уже там! Нінада сюда знов вертатись і оправдуватись, заслужено-народні писки, купивші собі ригалії. Бросайте-продавайте свої насижені кубла і пляшіть там, де сєрдцу міло, а не там — гдє нє міло. Залишіть країну в спокої від вашої «творчості».

А шо наш хвальоний Мінкульт із своїми дурацькими чорно-білими списками друзів-ворогів України? І заборонами на в’їзд?

А нічо. Мінкульт спить і робить вигляд, шо сильно хропе, коли ці одоробла в черговий раз шастають запорєбрік і успішно вертаюця в край фашиствующіх жидобандерівців, шоб виховувати тут дітей, колоти ботокс в пики і закачувати сілікон в работающі губья. Подмарафєтят облізлі хвости і знову гайда туди на тусняк, до всяких запріщонних бедросовічєй, колбаскіних, лєпсов, кабздонов і прочєй крємляді.

Тут Мінкульт сліпий, як земляний хробак.

Но удівітєльно зрячий, як якась там нафталінова Тализіна чи Гафт шото десь ляпнуть. Отут да, Мінкульт моментально прозріває і зі швидкістю откинутих костилєй сліпого кота Базіліо бросаєця крапать в меморізи списки артистів, які й так до нас і з памперсом найближчі 10 років навряд чи наважиться приїхати. Ібо понімають, шо ссикотно і неуютнєнько, да і по косому хлєбалу можуть отгребти за базар.

А може, ця громоздка і неповоротка мінпрачечна і нафік не потрібна і вже давно усохла, як мізки в ху*ла. Га, пане креативно-європейський міністре Кириленку?

Авторська стилістика збережена.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ