Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

І хто у нас виведе отих рєптілоїдів з всячеських контор? Мабуть довго чекати – життя не вистачить. Вчора ганяла по всіляким газам і теплоенерго, щоб договори перезаключити. А там мрачелло мрачний, рєптіліями аж кишить в кожному віконці. І всьо то їм подай, і тєхпаспорт, і попередній договір, а теплоенерго так взагалі добило – дайте довідку про склад сім’ї!

– А на прутня – питаю, – вам довідка про склад сім’ї? Нарахування ж по площі, причому тут кількість приписаних лбів?

Рєптілія напряглась, молнію з-під лоба в мене бросіла і обмякла якось неожидано, бо єслі в мені будить рєптілію, то я всім рєптіліям рєптілія. Достала жовту бомажку в двух екзкмплярах і начала заповнювати від руки!!!

Стою біля вікна і чуть не ридаю зі сміху, на вулиці 21 століття, комп перед носом, а вони жовту бомажку в 2-х екземплярах від руки заповнюють!!! У водоканалі ще інтєрєснєє було. Там заповняли всьо під копірку!!! ААААА!!! 21 століття, копірка, Карл! На мене аж гикавка напала. Рєптілії атакують! І це всьо іздіватєльство для того, щоб їм платити гроші.

Хоч один позитив – поставили автомата з номерками і тепер вже ніхто потними цицьками не човпеця в тебе на загривку, сів собі в куточок і вуаля, тебе визвали. І таке тебе благолєпіє огортає, така уміртворьонность – ось воно! Жити по-новому! Наканєцто ми здобули! Но тіко ми здобули це чисто та територія, поки не підійдеш до віконечка, де сидить злюща рєптілія і вимагає кучу бомажок, без яких ти всьоравно гамняшка, бо в неї то базу ще не відкрили, то вже закрили, вона по паспору взагалі ніц не робить, навіть хвостом не лясьне.

А ще рєптілія страшно вращає очиськами і сердиця, коли їй задаєш нестандартні питання, бо рєптілія не любить питань. А то й взагалі може вас послати… до юрістов!
А юристи ще ті рєптілії – елітні – парфюмами дорогими пахтять, з морів понаєхалі, загаром свіженьким свіркають… і дупля не ріжуть. Зачароване коло. Шото мені всюди рєптілії почали ввижатись. Марс атакує(((

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ