Клер Захаровна, блогер

Коротенько про перший візит товариша Тіллерсона в Нєрєзіновую.

Зустріч пройшла в крижаній обстановці, від якої навіть вода в бутилках на столі миттєво замерзала. Лаврающа лошадь підготувалась лаврать в звичному режимі, але від перенапруги забула, шо нада ржати і стала гафкать, але в сторону Рекса це робити було досить ссикотно, тому лошать гафкала на американських журналістів.

Обіжений кху*лик, сидячи в хаті акі красна дєвіца точив своє ботоксне жало у вікно і вкурив, шо лаврающа лошадь зовсім рухнула з катушок і сарай вот вот загориця, а там і до хати недалеко і хутенько запросив Рекса в ізбу погризти баранок під самоваром. В ізбє штирило прокислими щами, потними лаптями і очала звично прясти мордою та щось бубніти про дебілів і распутную русскую бабу.

а тим часом в ізбє… кху*лушка приготовився звично гадіть і вивернути на потилицю камраду Рексу ушать помиїв, пока той був зайнятий баранками, але товаріщ Рекс підморгнув, як кіт Баюн одним оком і кху*лушка знесилено впав під стіл.
Камрад Рекс встав ізза стола, під яким валявся кху*лушка і щось белькотів про Сирію і Асада і ще раз впевнився наскільки його візит був безсмислєнний. Він чемно попрощався, подякував за баранкі і покинув ізбу.

Вийшовши в двір, камрад Рекс чуть не спіткнувся об п`яну лаврающу лошадь і ще раз пожалів про свій візит.
Йшов протівний холодний дощ, за сараєм стояв десяток здувшихся іскандерів, які чомусь жалібно пищали, вдалині бовванів погризений санкціями тополь, а по всьому полю були густо розкидані скрєпи, які вже добряче поржавіли…

Товаріщ Рекс пильно подивився на цей унилий пейзаж і поняв всю глибину деградації цих відносин)))

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ