Глава МЗС переконаний, що Україна має поступово рухатися до європейських стандартів в усіх царинах

Минулого тижня міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що після отримання безвізового режиму з Євросоюзом Україна позбавляється стимулів у рамках формату Східного партнерства. Саме тому, на його думку, наша держава потребує «посиленої асоціації» з ЄС. Тепер Клімкін пояснив, що саме він мав на увазі. Про це пише УНІАН.

Глава вітчизняного зовнішньополітичного відомства переконаний, що Україна має поступово рухатися до європейських стандартів в усіх сферах.

«І це стосується не тільки економіки, це стосується не тільки енергетики, це стосується не тільки транспорту, це стосується так само гуманітарної сфери, це стосується науки. Поступово ми маємо опанувати всі ті політики… всі напрями, які є», – заявив Клімкін.

«У всіх напрямах ми маємо поступово, але дуже сконцентровано і системно просуватися до Європейського союзу. От саме це я маю на увазі», – додав міністр.

Раніше глава МЗС повідомив, що очікує на прогрес у цьому питанні від саміту Східного партнерства, який має відбутися в Естонії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ