Клінтон
Клінтон вважає Путіна хуліганом

Кандидат у президенти США від Демократичної партії, екс-держсекретар США Гілларі Клінтон порівняла президента Росії Владіміра Путіна з хуліганом, передає The New York Times.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи намагатиметься вона зробити перезавантаження у стосунках з російським лідером, Клінтон відповіла, що все залежатиме від того, що країна від цього отримає».

Клінтон додала, що вважає свої стосунки з Владіміром Путіним «цікавими», і частково вони ґрунтуються на повазі. Тим не менш, за її словами, їх також можна оцінити як «жорсткі».

«Як і багато хуліганів, він з тих, хто братиме скільки може, доти, доки ви не зупините його», – пояснила екс-держсекретар.

Наприкінці грудня кандидат у президенти США від Республіканської партії Джеб Буш також назвав Путіна хуліганом. «Ми втрачаємо вплив у світі, а Путін його набирає. Він не союзник. Він – диктатор. Він – хуліган», – заявив політик.

Зазначимо, в 2015 році претендент на пост президента США від республіканців Марко Рубіо назвав Путіна «гангстером».

Раніше президент США Барак Обама заявив, що не буде публічно підтримувати жодного кандидата з однопартійців, які претендують на президентську посаду, поки Демократична партія не визначить, хто її представлятиме на президентських перегонах.

Нагадаємо, Гілларі Клінтон, яка вважається найперспективнішим кандидатом від Демократичної партії на президентських виборах 2016 року, офіційно оголосила про бажання балотуватися на вищий пост у державі в квітні цього року. Раніше вона також обіймала пост державного секретаря США. Її чоловік Білл Клінтон перебував на посту Президента США два терміни поспіль – з 1993 до 2001 року і став одним із найуспішніших та найпопулярніших американських президентів.

Читайте: Американки проти Путіна: «Спілкуватися з Москвою можна лише демонстрацією сили»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ