За словами Левченка, в будь-якому місті західної Європи міський голова після подібної аварії одразу б залишив посаду

Міського голову Києва Віталія Кличка закликають піти у відставку. Ініціатором ініціативи виступив нардеп-мажоритарник від столиці Юрій Левченко. 

«Міст – це сигнал усьому Києву. Досить», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

У свою чергу, депутат Київради Прохор Антоненко зазначив: про те, що міст перебуває в аварійному стані та вимагає ремонту, було відомо ще в 2015 році.

«Руйнація мосту могла мати дуже трагічні наслідки, винуватцем яких був би особисто Кличко, який не зробив нічого впродовж двох років, щоб запобігти аварії, іншими словами це можна називати злочинною бездіяльністю. Замість того, щоби займатися подібними проблемами, Кличко успішно дерибанить київську землю та покриває незаконні забудови столиці. В західній Європі, про яку так багато говорить Кличко, міський голова після такого одразу б пішов у відставку», – зазначив депутат.

«Він втомився. Він – це Кличко», – зазначив у коментарях Юрій Левченко, очевидно, маючи на увазі фразу мера Києва про те, що «він (міст, – ред.) втомився від часу».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 27 лютого в Києві частково обвалився Шулявський міст. Ушкоджено кілька автомобілів, потерпілих немає.

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що міст не був аварійним. 28 лютого на брифінгу на місці обвалу він повідомив, що, згідно з висновками експертизи мостового центру та Державного дорожнього науково-дослідного інституту, «причиною руйнування є корозія бетону консолі та надмірна динаміка від великовагового транспорту чи удару».

Зазначимо, міст, що проходить над проспектом Перемоги, вже кілька років вважається аварійним. Бетонні конструкції мосту було пошкоджено внаслідок кількох пожеж, що сталися під ним, на місці ринку секонд-хенд. Проте досі київська влада щорічно відкладала ремонт аварійної споруди. Міст тримався на тимчасових металевих опорах.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ