6 вересня Віталій Кличко вже вдесяте не прийшов до суду в справі щодо незаконної забудови на Осокорках

6 вересня столичний голова Віталій Кличко вчергове не з’явився на судове засідання в Дарницькому районному суді у справі щодо незаконної забудови на Осокорках, мотивучи свою неявку тим, що він перебуває у закордонному відряженні. Щоправда, громадський активіст Володимир Тищенко таки знайшов мера Києва – причому не десь за кордоном, а коли той прогулювався ЦУМом.

«Дізнавшись о 9-й годині від помічника суді про «закордонне» відрядження, я не сильно повірив в цю «байку» від нашого «байкера» Кличка. І відразу поїхав в Київраду, щоби перевірити, чи справді він кудись поїхав. Прибувши в мерію о 10-й, я побачив, що обидва автомобілі Кличка стоїть на парковці, а працівники Київради повідомили, що мер приїхав на роботу близько 9-ї.  Став його чекати. Близько 14-ї мер вирішив пообідати в панорамному ресторані на даху ЦУМу», – пише Тищенко на своїй сторінці у Facеbook.

Намагаючись поставити запитання, чому Кличко надає недостовірну інформацію суду, громадський активіст наштовхнувся на силовий опір. Тілоохоронці мера тримали його за руки, поки Кличко не зайшов до ліфту. Але Тищенку таки вдалось вирватись та все ж таки поставити запитання меру.

«Якщо коротко – Кличко пригрозив дати мені щелбан та погрожував розібратися зі мною після закінчення його мерства», – розповів активіст.

Тищенко також нагадує, що 6 вересня Віталій Кличко вже вдесяте не прийшов до суду. Після того як головуюча по справі суддя оштрафувала його за неповагу, мер Києва почав вигадував «поважні» причини, аби не з’являтися до суду і не давати свідчення проти свого однопартійця Ігоря Котвицького, який намагається незаконно збудувати торгівельний центр біля виходу зі ст.м.Осокорки.

Кличко не з’явився до суду, бо «ремонтував трубопровід» Мер Києва не з’явився до Дарницького суду, куди його викликають в якості свідка у справі незаконної забудови на Осокорках, бо він, бачте, ремонтує трубопровід у Голосіївському районі.Таке пояснення Кличка зачитала суддя Людмила Сизова під час слухання справи.Загалом це вже сьоме судове засідання, на яке «сталевий» мер Києва вчергове не з’явився.Спочатку Кличко просто ігнорував судові повістки. Але після того, як його оштрафували за неповагу до суду, він почав вигадувати для себе «поважні» причини. Мер почав перейматися тим, що суддя нарешті може задовольнити мої клопотання про його примусовий привід, які я заявляю в судових засіданнях.Минулого разу «поважною» причиною для Кличка було запрошення в Кабмін Володимиром Гройсаманом. Однак жодних доказів, які б засвідчували факт цієї зустрічі, суду надано не було.Стає вже цікаво: що вигадає Кличко нового, щоби не з’являтися до суду наступного разу?Відео: https://youtu.be/h1D2LBAHdQs

Posted by Володимир Тищенко on Dienstag, 30. Mai 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ