Щоби добудувати міст, потрібно 400 мільйонів євро

Проїзд Подільсько-Воскресенським мостом буде платним або його добудують невідомо коли. Так висловився мер Києва Віталій Кличко, повідомляє його прес-служба.

«Я не виключаю, що проїзд через цей міст буде платним. Ми звикли, що їздимо через мости безкоштовно. Але давайте вибирати: ми готові заплатити за проїзд через новий міст чи він і далі буде незрозуміло скільки років недобудованим?» – сказав міський голова.

Кличко уточнив, що плату можуть запровадити через те, що інвесторам потрібно буде повертати вкладені кошти.

При цьому він підкреслив, що місто опрацьовує різні варіанти оплати: зробити міст повністю платним, компенсувати вартість проїзду з бюджету для певних категорій, зробити безкоштовним або ж стягувати символічну плату з тих, хто має «Картку киянина».

Кличко додав, що усі столичні мости перевантажені, тому добудова Подільсько-Воскресенського мосту є надзвичайно важливою для міста.

«Наприклад, «міст Кирпи» не завантажений, тому що не готові з’їзди з нього. Я дав завдання й також обговорив з міністром інфраструктури питання, щоб уже наступного року ми повністю запустили цей міст».

Він наголосив, що 9 листопада їде на інвестофорум до Німеччини, де з потенційними інвесторами обговорить умови добудови Подільсько-Воскресенського мосту.

«Зараз наше завдання – залучити кошти: щоб добудувати міст, нам потрібно 400 мільйонів євро», – підсумував Кличко.