Кличко став головою «БПП»
Кличко став головою «БПП»

Об’єднавчий з’їзд БПП та «УДАРу» обрав головою партії Віталія Кличка, пише Українська правда. З ініціативою обрати Кличка виступив попередній голова «БПП» Юрій Луценко. З’їзд пропозицію підтримав, і Кличко став лідером партії, до якої вступив на цьому ж з’їзді.

У своєму виступі Луценко заявив, що об’єднання з «УДАРом» стане початком згуртування правоцентристських сил України, до якого запросив й інші партії. Крім того Луценко закликав прем’єра «відзвітувати не в телевізорі, а перед парламентом відкрито і в робочому порядку».

Сам Кличко вдавав, що пропозиція Луценка стала для нього несподіванкою. «Щодо пропозиції Юрія Віталійовича (Луценка, – ред.) – це велика відповідальність. Але та людина, яка бере відповідальність, бореться – вона може досягти мети. Я не знаю, яке буде голосування, але якщо ви доручите мені таке – моє завдання виправдати довіру всіх українців», – сказав Кличко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, партії «УДАР» та «БПП» ухвалили рішення про об’єднання, Віталій Кличко та ще 18 членів «УДАРу» увійшли у «Блок Петра Порошенка». Нагадаємо, на початку серпня партії «Блок Петра Порошенка» та «УДАР» вирішили спільно піти на місцеві вибори. А Віталія Кличка знову мають висунути на посаду мера Києва.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ