Кличко не впорався із власною обіцянкою щодо ремонту зсувонебезпечних ділянок

Міський голова Києва Віталій Кличко не впорався з даною минулого року обіцянкою провести до завершення 2016 року протизсувні роботи на 12-ти зсувонебезпечних ділянках столиці. Про це повідомило Слово і Діло за результатами перевірки виконання його обіцянки, зафіксованої 20 квітня минулого року.

«Цього року міська влада вперше виділила 78 млн гривень на протизсувні роботи в столиці. За ці кошти будуть проведені, зокрема комплексі роботи на проспекті Лобановського, вул. Радченка та ще 10 об’єктах на зсувонебезпечних ділянках», – зазначено в повідомленні на особистому веб-сайті столичного мера торік.

2016 року, згідно з інформацією КП «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт», у Києві справді начебто проводилися відповідні роботи на 10-ти ділянках, визначених, як першочергові. Щоправда, 20 березня 2017 року заступник голови КМДА Петро Пантелеєв повідомив, що уже нового року з бюджету міста було виділено 69,7 млн грн на проведення протизсувних робіт.

При цьому, список ділянок, де ці роботи планують проводити 2017 року, ідентичний списку місць, де вони мали відбутися 2016-го. Ідеться про 11 найбільш небезпечних об’єктів, де існує вірогідність зсувів ґрунту та руйнацій. Зокрема, на схилі озера Глинка, на схилі Батиєвої гори, схилі Совської балки біля вулиці Петра Радченка та схилі біля будівлі на вулиці Нижньоюрківській.

Крім того, заплановано укріпити Дніпровський схил біля пішохідного мосту, облаштувати підпірні стінки між будинками на вулицях Трьохсвятительській, 5/1-А та Костьольній, 10, укріпити схили на вулиці Адмірала Ушакова, озеро біля Учбового провулку, 7, схили Мишоловської балки на вулиці Академіка Кащенка, 154 та завершити протиаварійні роботи біля будинку на проспекті Валерія Лобановського, 14.

За словами Пантелеєва, частина робіт на об’єктах справді розпочата 2016 року. Зокрема, на проспекті Лобановського збудовано підпірну стінку, а цього року там планується виконання другої черги робіт.

Відповідно, вищезазначена інформація свідчить про те, що Віталій Кличко зі своєю обіцянкою не впорався.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ