Охоронець мера Києва всіляко перешкоджав вручити своєму шефу повістку до Дарницького суду, куди його викликають як свідка у кримінальній справі про скандальну забудову на Осокорках. Про це повідомив київський активіст Володимир Тищенко і на підтвердження виклав відповідне відео.

Як нагадує блогер, через постійне ігнорування Кличком судових повісток, які надходили з суду в КМДА, 9 лютого під час засідання сесії Київради депутат Прохор Антоненко особисто на камеру вручив меру повістку. Однак і це не змусило Кличка нарешті дотриматися вимог Закону. За очевидну неповагу до суду мера Києва, який учетверте проігнорував повістку, 10 лютого суддя Дарницького райсуду оштрафувала Кличка на 640 гривень та викликала його вп’яте.

Причиною того, що мер чотири рази ігнорував судові повістки і ухилявся від суду, є сильне небажання свідчити у даній справі, бо Кличку доведеться визнати свою бездіяльність, внаслідок якої були травмовані десятки киян в березні минулого року на Осокорках. Тоді громада знесла незаконно встановлений паркан біля станції м. «Осокорки», який охороняли десятки «тітушок» забудовника, що й спричинило масову бійню.

Небажання мера свідчити під присягою пояснюється ще й тим, що Кличку відомо – у матеріалах справи є відео, яке засвідчує, що напередодні бійки на Осокорках я та інші активісти просили його запобігти можливим сутичкам між мешканцями та «тітушками», які охороняли незаконно встановлений паркан депутата від «УДАРу», – пише Тищенко.

Попри пікантну ситуацію, Кличко так не хоче йти до суду, що навіть його представники телефонували до судді Сизової з проханням, щоби замість мера свідчення в суді давав його представник.

«Оскільки Кличко є основним свідком у даній справі та умисно ухиляється від судових засідань, в разі, якщо він і вп’яте проігнорує повістку, у судді Сизової не залишиться іншого вибору, як нарешті задовольнити моє клопотання про примусовий привід мера», – резюмує громадський активіст.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ