Контейнер обладнаний сонячними батареями та системою пожежогасіння

У Києві встановили 200 нових підземних контейнерів для твердих побутових відходів. Всі вони вітчизняного виробництва, сучасі й місткі, обладнані сонячними батареями та системою пожежогасіння. Про це йдеться у повідомленни на сайті мера столиці Віталія Кличка.

«Такі баки функціонують у країнах Європи (…) Один новий підземний контейнер має об’єм у 5 кубічних метрів і заміняє 5 звичайних відкритих контейнерів», – зазначив Кличко під час презентації.

Мер додав, що такі контейнери обладнані сонячними інформаційними панелями та спеціальними датчиками, які передають інформацію диспетчеру, коли бак вже заповнений і сміття з нього необхідно вивезти. До того ж, контейнери обладнані системою пожежогасіння, якщо до них потрапить недопалок чи інший предмет, який може викликати пожежу.

У Києві встановили вже 200 таких смітників. Ще 300 з’являться найближчим часом, зокрема, 50 – наразі облаштовують у центральній частині міста. До кінця року кількість нових контейнерів збільшиться до 300 одиниць, а наступного року – до 1 тисячі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ