Прокуратура повідомила про підозру керівнику апарату КМДА Володимиру Бондаренку за фактом використання завідомо підробленого диплома

Столичний голова Віталій Кличко звільнив керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка, щодо якого правоохоронці проводять розслідування за фактом використання підроблених документів. Про це йдеться у повідомленні на сайті Кличка.

«22 серпня керівник апарату КМДА подав заяву про звільнення, я її підписав. Розслідування щодо нього триває, і тепер – слово за правоохоронцями», – зазначив мер Києва.

В КМДА заявили, що прийняття на державну службу Володимира Бондаренка здійснювалося відповідно до Закону України «Про державну службу» та відповідних підзаконних актів, які діяли на час його призначення.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, прокуратура повідомила про підозру Керівнику апарату Київської міської державної адміністрації Володимиру Бондаренку за фактом використання завідомо підробленого документу. Зокрема, чиновника звинувачують у використанні фальшивого диплома Львівського національного університету імені Івана Франка та сприянні у виготовленні цього документа.

11 травня журналісти програми «Схеми» опублікували розслідування про те, що керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко має підроблений диплом бакалавра Львівського національного університету імені Івана Франка, на підставі якого він отримав ступінь спеціаліста в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ