Екс-міністр доходів і зборів вивів з держбюджету України 12 мільярдів доларів

Екс-міністр доходів та зборів часів Януковича Олександр Клименко вкрав із держбюджету України 12 мільярдів доларів. Про це заявив заступник генпрокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає Інтерфакс-Україна.

«Наголошую, що, вкравши 12 мільярдів доларів за курсом 8, а це 96 мільярдів гривень, з  бюджету України, Клименко таким чином вкрав у кожного українця, з тих 40 з лишком мільйонів українців, від немовляти до пенсіонера… 300 доларів за курсом 8», – заявив Матіос.

Також, коментуючи сьогоднішні обшуки у приміщеннях, що належать Клименку, головний військовий прокурор повідомив, що з 2011 по 2014 роки екс-міністр доходів і зборів вивів з України понад 788 мільйонів доларів на рахунки компаній Unison, медіа-холдингу «Вєсті» і ще двох компаній.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 липня правоохоронні органи провели обшуки в приміщеннях, які належать екс-міністру Клименку, зокрема, в офісному центрі «Гулівер» у Києві, декілька поверхів якого є власністю екс-міністра та членів його родини.

Головний військовий прокурор також анонсував низку затримань в ході обшуків у рамках справи Клименка. Щоправда, жодних прізвищ Матіос не озвучив.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ