Вже оголошений відкритий конкурс на право оренди майнового комплексу кінотеатру

Кінотеатр «Київ» працюватиме виключно за профілем – як кінотеатр. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко, передає його прес-служба.

Столичний голова пообіцяв, що жодних торговельно-розважальних центрів у цьому приміщенні не буде. А всі чутки щодо «Києва» Кличко назвав спекуляцією зацікавлених осіб.

«Сьогодні за оренду приміщення кінотеатру «Київ» до міського бюджету сплачують щомісяця всього 47 тисяч гривень. Договір з нинішнім орендарем  був укладений ще в 1999 році. І сьогодні є ринкова вартість оренди такого приміщення в центрі міста. Вона набагато вища. Я наголошую – кінотеатр «Київ» має працювати ефективно, прозоро і на користь столичної громади. Все інше – нібито про зміну профілю діяльності – спекуляції», – сказав Кличко.

Мер столиці нагадав, що вже оголосили відкритий конкурс на право оренди майнового комплексу кінотеатру. У конкурсі можуть брати участь будь-які підприємці, зокрема і попередній орендар. Уточнюється, що кілька заявок міська влада вже отримала.

Нагадаємо, наприкінці минулого року голова Держкіно Пилип Іллєнко заявив, що подальша доля «Києва» – під питанням, адже на початку 2019 року в кінотеатру закінчується термін оренди приміщення в центрі столиці.

14 січня заступник голови Київміськадміністрацї Володимир Слончак заявив, що у найближчі півтора місяця у столиці проведуть новий конкурс щодо передачі кінотеатру «Київ» в оренду. Стартова ціна оренди становитиме 700 тис. грн на місяць.