На даний момент разовий квиток на міську електричку коштує 4 гривні

У комунальному підприємстві «Київпастранс» назвали економічно обґрунтовану ціну на проїзд в громадському транспорті. За словами гендиректора підприємства Дмитра Левченка, проїзд у наземному транспорті має коштувати 6,91 гривні, в міській електриці – 15,39 гривні, повідомляє сайт міської влади.

«Така невідповідність між реальними та чинними тарифами робить пасажирські перевезення в Києві збитковими», – констатував Левченко.

Він додав, що збільшення тарифу на проїзд на 1 гривню дозволить частково подолати збитковість, компенсує витрати на електроенергію, яка збільшилась в 4,6 рази, і дасть можливість підняти зарплату працівникам.

«Для того, щоби громадський транспорт був європейського рівня, а перевезення в столиці стали зразком для інших українських міст, столичною владою було ухвалено непопулярне, але фінансово обґрунтоване рішення», – сказав Левченко.

Як відомо, київська влада планує з 15 липня підвищити вартість проїзду у міському пасажирському транспорті – метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та міській електричці.

Відповідний проект розпорядження опубліковано на сайті Київської міської державної адміністрації.

Згідно з документом, вартість однієї поїздки автобусом, трамваєм, тролейбусом, фунікулером встановлюється у розмірі 4 грн (зараз 3 грн).

Поїздка в столичному метрополітені становитиме 5 грн (зараз 4 грн). При використанні пластикової безконтактної картки ціна однієї поїздки в метро становитиме від 5 грн (при поповненні на 1-9 поїздок) до 4,5 грн при поповненні на 50 поїздок.

У разі ухвалення розпорядження КМДА разовий квиток на міську електричку коштуватиме 5 грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ