Столична влада подала апеляцію на рішення Господарського суду міста Києва

У Київраді заявляють, що попри рішення Господарського суду Києва про скасування заборони на торгівлю алкоголем вночі,  обмеження реалізації алкогольних напоїв з 23:00 до 10:00 наразі чинне. Про це повідомив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, передає Дзеркало тижня.

«Насправді це чергова маніпуляція горе-бізнесменів. Даним рішенням суду зобов’язано Київську міську раду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції шляхом скасування рішення від 22.09.2016 № 19/1023 «Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі в м. Києві». Раніше Київраду це зобов’язало зробити і Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України. Але станом на цей час рішення Київради про обмеження реалізації алкоголю з 23:00 до 10:00 чинне», – сказав він.

Бондаренко нагадав, що обов’язкові для виконання рішення суду, які набрали законної сили.

«Набере законної сили рішення – будемо виконувати. Київрада сьогодні подала апеляційну скаргу. Ми будемо боротися до кінця», – уточнив чиновник.

Нагадаємо, 17 березня 2016 року Київрада ухвалила рішення про заборону торгівлі алкогольними напоями у МАФах, а 22 вересня заборонила продаж алкоголю та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі в столиці з 23:00 до 10:00.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ