Новий конкурс щодо передачі кінотеатру «Київ» в оренду проведуть до кінця зими

У найближчі півтора місяця у столиці проведуть новий конкурс щодо передачі кінотеатру «Київ» в оренду. Стартова ціна оренди становитиме 700 тис. грн на місяць. Про це заявив заступник голови Київміськадміністрацї Володимир Слончак, передає the Бабель

Чиновник наголосив, що цільове призначення будівлі – кінотеатр – збережеться.

Угоду з нинішнім орендарем – ТОВ Культурний центр «Кінотеатр Київ» – уклали в 1998 році і автоматично поновили у 2009 році. 4 січня закінчився термін дії угоди, тож КМДА вирішила провести новий конкурс.

Слончак розповів, що ТОВ Культурний центр «Кінотеатр Київ» сплачувало за комплекс 47 тис. грн на місяць, при цьому здавало два приміщення у суборенду, за яку отримувало 208 тис. грн.

Крім того, заступник голови КМДА заперечив можливість приватизації будівлі кінотеатру.

«Кінотеатр розглядається виключно на умовах оренди, є пам’яткою архітектури місцевого значення. Приватизувати його неможливо. Для приватизації необхідно кілька рішень Київської міської ради. На сьогоднішній день місто розглядає виключно оренду цього кінотеатру. Ніякого відчуження його не буде», – заявив Слончак.

Наприкінці минулого року голова Держкіно Пилип Іллєнко заявив, що подальша доля «Києва» – під питанням, адже на початку 2019 року в кінотеатру закінчується термін оренди приміщення в центрі столиці.