Станом на червень, середня ціна за обслуговування 1 кв. м багатоквартирних будинків і прибудинкових територій становить від 3 до 5 гривень

Київська міська державна адміністрація збільшила тариф на послуги з утримування багатоквартирних будинків і прибудинкових територій з 3 до 6,43 гривні за 1 квадратний метр. Про це йдеться в розпорядженні КМДА.

Рішення ухвалили у зв’язку зі зверненням виконавців послуг з утримування будинків і прибудинкових територій, що надали відповідні розрахункові матеріали щодо нових тарифів.

У документі не зазначена дата запровадження нових тарифів, водночас зазначається, що розпорядження набуває чинності від дня його опублікування.

У пояснювальній записці до розпорядження зазначається, що нові тарифи передбачені для 8 327 будинків столиці (житловий фонд Києва в цілому нараховує близько 11 тис. багатоквартирних житлових будинків), що обслуговуються 10 суб’єктами господарювання комунальної власності (компаніями з обслуговування житлового фонду всіх 10 районів столиці). Середній розмір тарифу для цих будинків становить 6,43 гривні за 1 кв. м.

Станом на червень, середня ціна за обслуговування 1 кв. м становить від 3 до 5 гривень залежно від компанії.

Відповідно до розпорядження, у чинності залишається можливість плати за послуги за заохочувальними тарифами з 10-відсотковою знижкою (така ж діє й нині), якщо оплата здійснюється до 20 числа місяця, наступного після розрахункового.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ