Нова лінія складатиметься з двох станцій – «Мостицької» та «Проспекту Правди»

Київська міська державна адміністрація затвердила проект будівництва ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар. Про це йдеться в оприлюдненому на сайті КМДА розпорядженні від 11 липня 2018 року.

Лінія складатиметься з двох станцій – «Мостицької» та «Проспекту Правди», а також з ділянки вилочного відгалуження в бік станції Виноградар.

Будівельні роботи триватимуть 36 місяців, їхня вартість оцінюється в 6,3 млрд грн.

Згідно з розпорядженням, пропускна спроможність цієї ділянки метрополітену буде  в 40 пар поїздів на годину.

Проект буде реалізований за рахунок коштів місцевого бюджету. Терміни початку будівництва не уточнюються.

Також стало відомо, що китайська компанія China Railway International Group (CRIG) має намір фінансувати розробку техніко-економічного обгрунтування (ТЕО) проекту Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену на житловий масив Вигурівщина-Троєщина.

Як йдеться в звіті за підсумками візиту делегації КМДА в Китай, текст якого мають Українські Новини, китайська сторона сподівається на якнайшвидшу розробку ТЕО проекту і підтвердила готовність забезпечити його фінансування.

Також в ході зустрічі з компанією China Road and Bridge Corporation (CRBC) сторони обговорили можливості будівництва Великої кільцевої дороги та інших транспортних об’єктів в Києві.