Перша авторка розмальовки каже, що, попри дрібні відмінності, друга книжка виглядає як дешева підробка

Держпідприємство «Картографія» та Київську міську адміністрацію, що випустили дитячу розмальовку про столицю, звинувачують у плагіаті. Про це у Фейсбуці повідомила одна з авторок першої книжки-розмальовки про Київ Маша Курочкіна.

За її словами, процес створення їхньої розмальовки був тривалим і копітким. Дизайнери думали над кожною локацією і кожним символом. Багато елементів перемальовували по кілька разів, додаючи унікальні деталі і характерні «фішки».

У надії на співпрацю і допомогу в поширенні своєї сувенірної розмальовки дизайнери звертались, зокрема, і до чиновників КМДА. У столичній алміністрації розмальовка сподобалася, але далі слів справа не пішла. І ось недавно дівчині прислали книжку «Київ», що дуже схожа на її дітище.

«Те, що мені прислали, підозріло схоже на нашу книжку. Тільки знівечену, як відображення в кривому дзеркалі. Абсолютно той же набір пам’яток і символів. Той же стиль малюнків. Тільки виконано все недбало, брудно, без душі», – написала Курочкіна.

За її словами, попри дрібні відмінності, друга книжка-розмальовка виглядає як дешева підробка.

Дизайнер з’ясувала, що такі книжки дарує КМДА, а друкують їх в державному видавництві «Картографія».

«Я реально не розумію, як таке могло статися. У мене не вкладається в голові сенс махінації. Навіщо робити потворну копію, якщо ми з відкритим серцем пропонували наш продукт? Невже вкрасти було настільки вигідніше? І скільки таких же ошуканих, як ми?», – обурилася Курочкіна.

Привет. Меня зовут Маша и я хочу рассказать вам любопытную историю.Я не сразу созрела ее обнародовать. Вначале у меня…

Gepostet von Masha Kurochkina am Donnerstag, 14. Dezember 2017

Читайте: «Київхліб» заплатить Roshen понад 200 тисяч за схожу упаковку торта