У Білому домі замислились про можливість військової операції або зміни режиму в Північній Кореї

Влада КНДР попередила США, що майбутні спільні навчання Америки та Південної Кореї можуть привести до початку «справжньої війни» на півострові, повідомляє Дзеркало тижня з посиланням на Reuters.

За словами посла КНДР при ООН, безпрецедентний розмах майбутніх навчань може поставити під загрозу мир і стабільність в регіоні.

Як відомо, США почали розміщувати системи протиракетної оборони на території Південної Кореї.

У свою чергу, КНДР 12 лютого заявила про успішне випробування балістичної ракети в Японському морі. У Пхеньяні стверджують, що таким чином була успішно протестована можливість оздоблення снаряда ядерною боєголовкою та здатність його ухилення від перехоплення.

Запуск ракети одноголосно засудила Рада Безпеки ООН, пригрозивши Пхеньяну «серйозними заходами».

Тим часом у Білому домі через випробування зброї почали вивчати можливість військової операції або зміни режиму в Північній Кореї. Про це днями повідомляв канал Fox News з посиланням на джерела, знайомі з ситуацією. Метою силових дій США в КНДР є ліквідація загрози використання ядерної зброї північнокорейською владою.

Джерела зазначили, що питання про застосування сили стосовно Північної Кореї обговорювали Президент США Дональд Трамп і японський прем’єр Сіндзо Абе. Тоді, на тлі північнокорейських випробувань балістичної ракети, Трамп підкреслив, що за спиною Японії стоять США.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ