Сергій Литвиненко та Олена Копанчук публічно вибачились через неперсональне голосування

Перші депутати-кнопкодави Сергій Литвиненко та Олена Копанчук від фракції партії «Слуга народу» публічно вибачились та пообіцяли передати місячну зарплату на благодійність. 

«Я хочу вибачитись за те, що вийшло. У моїх діях не було ніякого злого умислу. Я просто переживав, щоб за ці закони проголосували. Я готовий передати місячну зарплату на благодійність», – сказав Литвиненко під час засідання Верховної Ради 12 вересня.

«Хочу також принести офіційні вибачення перед усіма. Для мене хоч і було важливим, щоби даний законопроект був проголосований, хоча це не є виправданням. Для мене це буде важливим уроком на все життя. І також я приєднуюсь до позиції свою заробітну плату віддати на благодійний фонд», – додала Копанчук.

Нардеп від «Батьківщини» Іван Крулько запропонував дати слово для вибачення всім кнопкодавам Ради минулого скликання.

«Нам не вистачить тижня, щоби переслухати всіх», – відповів спікер парламенту Дмитро Разумков.

Нагадаємо, 10 вересня рух «Чесно» піймав першого кнопкодава 9 скликання. Мажоритарник-самовисуванець із Донеччини Олександр Ковальов проголосував за свого колегу при розгляді президентського законопроекту про імпічмент.

3 вересня народний депутат-мажоритарник від «Слуги народу» Сергій Литвиненко проголосував за іншого «слугу», ймовірно Олександра Скічка.