Конкуренцію київській події складуть літературні фестивалі в Утрехті й Макасарі

Київський «Книжковий Арсенал» увійшов до шорт-листа британської премії The London Book Fair International Excellence Awards. Захід претендує на номінацію «Кращий літературний фестиваль року». Про це повідомляє сайт Лондонського книжкового ярмарку, передає Українська правда.

The London Book Fair International Excellence Awards – це одна з найпрестижніших премій Великої Британії, яку заснували Лондонська книжкова ярмарка та Британська асоціація видавців.

Щороку нагороди отримують найкращі видавці, інноваційні публікації та новаторські ініціативи в галузі. У кожній категорії переможців визначає журі у складі експертів у цьому секторі.

Конкуренцію українській події у шорт-листі складають Міжнародний літературний фестиваль в Утрехті (Нідерланди) і Міжнародний літературний фестиваль в Макасарі (Індонезія).

Загалом International Excellence Awards має 17 номінацій. Цього року обирають серед подій, які відбувалися у 26 країнах світу. Лідером за кількістю номінацій – одразу п’ять – є США. Також у багатьох категоріях представлені Індонезія, Бразилія та Індія.

Приз вручать 12 березня у Лондоні.