Андрій Герус розповів, коли запрацює новий Кабінет міністрів

Новий склад Кабінету міністрів України буде сформований в перших числах вересня, коли почне роботу новообрана Верховна Рада. Про це заявив представник президента України в уряді Андрій Герус в ефірі програми Сніданок з 1+1.

«Коаліціада не триватиме, все буде дуже швидко. Я думаю новий Кабмін буде сформований в перший або другий день роботи нового парламенту… я в цьому впевнений», – сказав він.

За його прогнозом, Верховна Рада почне роботу в перших числах вересня. Він зазначив, що усі домовленості шодо складу нового уряду можна досягти в серпні.

«У нас є трохи часу, в країні потрібні швидкі зміни, щоби суспільство відчувало позитивний ефект від реформ, які треба швидко проводити. Кожен день будуть нові рішення і кроки, щоб рухатися вперед», – зазначив Андрій Герус.

Нагадаємо, раніше глава Офісу президента Андрій Богдан заявив, що Верховна Рада IX скликання може не встигнути зібратися до 1 вересня, хоча раніше планувалося провести перше засідання новообраного парламенту 24 серпня.

Як відомо,

21 липня в Україні пройшли позачергові вибори до Верховної Ради. 26 липня Центральна виборча комісія підрахувала 100% протоколів. Впевнену перемогу здобула партія «Слуга народу» – за неї віддаои свої голоси 43,16% виборців. Також в ЦВК визначили і переможців у всіх 199 мажоритарних округах.

Центрвиборчком повинен встановити остаточні результати виборів до Верховної Ради впродовж 15 днів після дня проведення голосування. Таким чином, крайній термін закінчується 5 серпня.