Володимир Фесенко
Політолог Володимир Фесенко каже, що Ігорю Коломойському невигідно наживати собі ворога в особі президента Петра Порошенка

Навряд Ігор Коломойський повністю заморозить партію «УКРОП», проте він може її зараз трохи пригальмувати. А коли прийдуть вибори, то партію знову почнуть розкручувати. Таку думку виданню Інформаційний Акцент висловив голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

На думку експерта, олігарх Ігор Коломойський хоче зменшити або нейтралізувати антипрезидентську риторику і войовничість цієї партії.

«Усе це створює проблеми для самого Коломойського в стосунках із президентською командою. Він мислить як бізнесмен, і йому зараз не потрібна війна з Порошенком. «УКРОП» із самого початку створення заявив про себе як про войовничу антипрезидентську партію. Тому Коломойський зараз може бути зацікавлений в регулюванні цього конфлікту», – наголосив експерт.

Коментуючи призначення головою політради партії колишнього помічника одіозного «регіонала» Царьова, Фесенко назвав це ознакою певних кадрових проблем.

«Це свідчить про те, що всі розмови, зокрема з боку «УКРОПу», про так звані нові обличчя – лише гучні заяви, і призначення Дениса Борисенка це підтверджує», – зауважив він.

Експерт не виключив того, що зміна голови політради відбувалася задля порятунку Геннадія Корбана.

«Для того, щоби врятувати Корбана, потрібно, аби він відійшов від публічної політики. Треба розуміти, що поразка Корбана на виборах у Чернігові та в Києві показала, що його не сприймають як публічного лідера, він виявився тією особистістю, яка «не зачіпає» людей», – вважає Фесенко.

Нагадаємо, 23 січня на засіданні політради партії «УКРОП» Геннадія Корбана змістили з посади голови у зв’язку з тим, що він зараз перебуває в СІЗО і не може підписувати важливі документи – зокрема, про свою ж участь у довиборах до Верховної Ради на окрузі Бориса Філатова, якого було обрано мером Дніпропетровська.

Замість Геннадія Корбана керівником політради тимчасово став Денис Борисенко. Проте члени політради заявляють, що планують скасувати це рішення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ