Ігор Коломойський

ТОВ «Арлан», кінцевими бенефіціарами якого є Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, подало апеляцію на рішення госпсуду Дніпропетровської області за позовом Нацбанку про звернення стягнення предмета іпотеки. Про це повідомляє Економічна правда.

Відповідно до судових матеріалів, мова йде про нерухомість, заставлену як забезпечення зобов’язань ПриватБанку за кредитом рефінансування: нежитлове приміщення в адмінбудівлі на цокольному поверсі площею 573,7 кв. м і гаражах і складах понад 500 кв. м неподалік центру Дніпра, що належить «Арлану» за договором купівлі-продажу від 10 вересня 2003 року.

У червні 2018 року, коли госпсуд уперше розглядав позов «ПриватБанку», початкова вартість цього майна для продажу оцінювалася в 17,68 млн грн.

Відповідно до звіту «ПриватБанку», станом на 1 квітня 2019 року його борг перед НБУ за рефінансуванням становив 9,3 млрд грн.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів щодо націоналізації «ПриватБанку». Суд визнав протиправним і скасував рішення про виведення неплатоспроможного «ПриватБанку» з ринку за участю держави.