Міндіч і Шипко неодноразово відвідували офіс Коломойського в Ізраїлі напередодні другого туру виборів президента

Олігарх Ігор Коломойський прилетів із Герцлії (Ізраїль) до Дніпра разом із народним депутатом від партії «Відродження» Андрієм Шипком та співвласником «95 кварталу» Тімуром Міндічем. Про це повідомляють журналісти програми «Схеми: корупція в деталях».

Літак умовної групи «Приват» з бортовим номером UR-PRT приземлився о 2:30 ночі 16 травня у Дніпрі.

Міндіч і Шипко неодноразово відвідували офіс Коломойського в Ізраїлі напередодні другого туру виборів президента. Зокрема, 5 квітня журналісти помітили, як Тімур Міндіч виходив із офісу олігарха у компанії Михайла Кіпермана – бізнесмена умовної групи «Приват», лідером якої вважається олігарх.

​За тиждень, 11 квітня, «Схеми» вдруге зафіксували Міндіча в тому ж бізнес-центрі – на балконі, на якому раніше на фото для місцевого видання позував Коломойський. Того ж дня до офісу Коломойського навідувався і депутат від партії «Відродження» Андрій Шипко.

12 квітня журналісти помітили, як Міндіч і Шипко вже разом виходили із будівлі, де розташований офіс Коломойського.

Міндіч – соратник Ігоря Коломойського, він має частку у наближених до нього медіаструктурах. Також Міндіч є співвласником «Студія Квартал-95».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 16 травня в Україну з Ізраїлю прилетів Ігор Коломойський. Він не був в Україні з червня 2017 року. Олігарх раніше заявляв, що готується повернутися після інавгурації Володимира Зеленського.

Раніше в Україну з Ізраїлю прилетів партнер Коломойського Геннадій Боголюбов.

Інавгурація Володмира Зеленського відбудеться 20 травня. Відповідне рішення 16 травня ухвалила Верховна Рада.