Гаряча вода з’явиться в оселях мешканців столиці приблизно за тиждень

9 жовтня НАК «Нафтогаз України» підписав мирову угоду з КП «Київтеплоенерго». Таким чином, приблизно за тиждень столичні мешканці отримають гарячу воду. Принаймні це обіцяє прес-служба підприємства у Twitter.

«Десь за тиждень бойлерам можна дати відпочинок. Сьогодні підписали мирову угоду, за якою «Київтеплоенерго» визнає, що є правонаступником за борговими зобов’язаннями «Київенерго». Завтра Господарський суд Києва має затвердити мирову угоду», – йдеться в повідомленні.

У «Нафтогазі» додають, що після цього упродовж двох днів «Київенерго» та «Київтеплоенерго» урегулюють питання про передачу боргових зобов’язань.

«Щойно це станеться, «Нафтогаз» та «Київтеплоенерго» зможуть укласти договір про постачання газу за пільговою ціною на умовах ПСО. Весь процес триватиме до 5 робочих днів», – підсумували у НАК.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Міністерство фінансів та Державна казначейська служба перерахували 729,56 мільйона гривень додаткової субвенції для погашення різниці в тарифах з метою відновлення у Києві безперебійного постачання теплової енергії.

Нагадаємо, у травні НАК «Нафтогаз України» припинив поставки газу Києву через борги компанії «Київенерго» на 3,3 млрд грн.

11 вересня Київрада ухвалила рішення про прийняття комунальним підприємством «Київтеплоенерго» боргів «Київенерго» перед «Нафтогазом» за умови, що «Київенерго» передасть комунальному підприємству джерела для погашення боргу.

Кабмін виділив Києву на погашення заборгованості перед «Нафтогазом» 729 млн грн.

Читайте: Кличко порадив киянам брати з нього приклад і ставити бойлер (відео)