Екс-заступник очільника ДФС попередив про можливе вбивство Насірова

Колишній заступник очільника Державної фіскальної служби Костянтин Лікарчук у коментарі Гордону заявив, що відсторонений від обов’язків глави ДФС Роман Насіров став надважливим свідком проти чинної української влади.

«Справа Насірова є ключовою для України. Сама по собі структура ДФС – це величезний смітник, який «відмиває» половину української економіки. Насіров – носій абсолютно унікальної інформації, свідок тіньової діяльності більшості українських політиків і чиновників, що контролюють підприємства, холдинги і так далі», – підкреслив Лікарчук.

За його словами, за 22 місяці на посаді керівника відомства Роман Насіров перетворився у надважливого свідка проти влади.

Крім того, він запевнив, що відстороненого очільника ДФС варто тримати у броньованій камері, оскільки через володіння надто цінною інформацією його життя може опинитися під загрозою.

«Щоб Насіров почав давати свідчення, повинна відбутися одна річ, а саме: реальна загроза, що його відправлять у СІЗО хоч на якийсь час. Як тільки Насіров зрозуміє, що надовго опинився у в’язниці і ніхто його не витягне, він заговорить і дасть показання», – підсумував чиновник.

Читайте: У Британії підтвердили, що Насіров є підданим королівства

БЕЗ КОМЕНТАРІВ