Володимир Зеленський і Віталій Бунечко

Президент Володимир Зеленський 12 серпня під час візиту у Житомирську область призначив нового голову Житомирської обласної державної адміністрації – посаду отримав Віталій Бунечко. Наказ про призначення Бунечка датований на сайті президента 8 серпня.

«Дозвольте мені представити нового голову Житомирської обласної державної адміністрації Бунечка Віталія Івановича», – сказав Зеленський.

Потім слово взяв новий очільник Житомирської ОДА. Зокрема, Бунечко подякував президенту.

Віталій Бунечко народився у 1973 році. Закінчив Волинський держуніверситет ім. Лесі Українки та Академію СБУ.  До призначення Бунечко працював в СБУ, він був першим заступником начальника головного управління – начальником управління ГУ регіонального органу Служби безпеки з дислокацією в Маріуполі.

У декларації за 2018 рік Бунечко вказав фактичним місцем проживання селище Приморське неподалік від Маріуполя, Донецької області. Він задекларував два коштовні годинники Frank Muller і Zenit, заробітну плату 365 тисяч гривень, 39 тисяч доларів і 32 тисячі євро готівки.

Його рідний брат – В’ячеслав Бунечко – обіймає посаду начальника одного з департаментів «Укрнафти» з орбіти олігарха Ігоря Коломойського. Бунечко представляв інтереси «Укрнафти» в судових суперечках з НАБУ.