Сергій Козлов наразі переховується від української Феміди на тимчасово окупованій території Луганщини – його оголосили у розшук

Служба безпеки України скерувала до суду справу щодо колишнього військового Сергія Козлова, який зрадив присязі, працевлаштувався в незаконному збройному формуванні «Луганська народна республіка» та дослужився до звання «прем’єр-міністра». Про це йдеться у повідомленні СБУ на сторінці у Facebook.

«Ми ведемо постійну роботу з виявлення «співчуваючих» та палких поборників «руського міра». На жаль, непоодинокими є випадки, коли такі проросійські посіпаки виявляються колишніми українськими військовими», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Сергій Козлов «настільки перейнявся ідеями незалежності «народа Донбасса», що спочатку очолив «штаб народної міліції ЛНР», а потім удостоївся великої «честі», ставши цілим «прем’єр-міністром» бандитів».

Колишній український військовий наразі переховується від української Феміди на тимчасово окупованій території Луганщини – його оголосили у розшук.

Матеріали кримінального провадження, порушеного за злочини проти основ національної та громадської безпеки, скеровано до суду.