Остаточний тариф на теплову енергію встановлюватиме КМДА

Національна комісія, яка здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, видала комунальному підприємству «Київтеплоенерго» ліцензію на провадження господарської діяльності з виробництва електричної та теплової енергії. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні комісії 14 червня, пишуть Українські новини

Постанови про видачу ліцензій на провадження господарської діяльності набувають чинності з 1 серпня 2018 року.

Місцями провадження господарської діяльності вказані ТЕЦ-5 (вулиця Промислова, 4) і ТЕЦ-6 (вулиця Пухівська 1-А).

Крім того НКРЕКП схвалила з 1 серпня збільшення тарифу для «Київтеплоенерго» на виробництво теплової енергії, яка використовується для надання населенню послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води на 0,2%, або на 1,53 гривень/Гкал – до 784,58 гривень/Гкал порівняно з діючими тарифами енергокомпанії «Київенерго» (без ПДВ).

Проект рішення буде винесено на громадські слухання.

У документі також зазначається, що тариф на електричну енергію буде на рівні 182,93 коп/кВт-годину; на виробництво теплової енергії для надання релігійним організаціям послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води – 479,06 гривень/Гкал, установам, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів – 1 171,89 гривень/Гкал і для потреб інших споживачів – 1 181,05 гривень/Гкал.

Остаточний тариф на теплову енергію, який включає в себе не тільки тариф на виробництво, а ще й тариф на транспортування та постачання теплової енергії, встановлюватиме КМДА.

Як відомо, у столиці створили комунальне підприємство «Київтеплоенерго», яке стало надавачем послуг гарячої води і теплопостачання замість «Київенерго».

Наразі понад три тисячі столичних будинків залишились без гарячого водопостачання.

У «Нафтогазі» заявили, що готові до постачання газу, але за умови, що нове комунальне підприємство перебере на себе не лише активи «Київенерго», але і його заборгованість.

У КМДА кажуть, що не збираються «успадковувати» борги «Київенерго» перед «Нафтогазом».