Документ щодо нардепа з «Народного фронту» відправили на розгляд парламенту

Члени Регламентного комітету Верховної Ради вирішили дотриматися традиції та визнати подання ГПУ на нардепа Максима Полякова недостатньо обґрунтованим. Відтак документ спрямували на розгляд парламенту, передає Українська правда.

Варто зазначити, що під час засідання комітету щодо Полякова у «бурштиновій схемі» оприлюднили частину оперативного відео.

Комітет, у свою чергу, звернувся до ГПУ з вимогою розслідувати дії працівників НАБУ, які нібито вчинили злочин провокацією підкупу.

Як відомо, Генпрокуратура просить Верховну Раду надати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Максима Полякова з фракції «Народний фронт», який підозрюється у отриманні хабара у розмірі 7500 доларів і зловживанні службовим становищем.

За версією слідства, з метою отримання неправомірної вигоди він із депутатом Бориславом Розенблатом (фракція БПП) внесли до парламенту законопроекти щодо видобутку бурштину в інтересах компанії з Об’єднаних Арабських Еміратів «Фуджейра».

Самі депутати звинувачення слідства відкидають.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 3 липня Регламентний комітет Верховної Ради відмовився погоджувати подання про притягнення до кримінальної відповідальності нардепа від «Народного фронту» Євгена Дейдея.

4 липня Регламентний комітет Верховної Ради одностайно відмовився позбавляти депутатської недоторканості Олеся Довгого. Його члени знайшли «істотні недоліки» у відповідному поданні ГПУ.

5 липня члени комітету так само не підтримали подання Генпрокуратури на притягнення до відповідальності «радикала» Андрія Лозового.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ