14 депутатів не проголосували в липні жодного разу

У липні 14 народних депутатів з невідомих причин пропустили всі голосування у Верховній Раді. Про це повідомляє Комітет виборців України.

Серед прогульників: позафракцій Євген Мураєв, Борислав Береза, Дмитро Ярош, Костянтин Жеваго, а також депутати від фракції «Самопоміч» Андрій Журжій та Лев Підлісецький, від «Опозиційного блоку» Юхим Звягільський, від групи «Воля народу» Олександр Пономарьов та від фракції «Блок Петра Порошенко» Віталій Чепинога.

Зазначається, що, за даними парламентського сайту, офіційно вони пропустили голосування з невідомих причин, тобто не через хворобу чи відрядження.

Крім того у КВУ повідомляють, що у липні жодного разу не проголосували депутати-втікачі: Євген Бакулін, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко.

Не брали участі у голосуванні також В’ячеслав Константіновський, який заявив про складання депутатських повноважень, і Надія Савченко, яку утримують під вартою.

Повідомляється, що частина депутатів проголосували лише кілька разів за місяць.

Серед них такі відомі політики як Вадим Рабінович (взяв участь в 1,23% голосувань), Андрій Білецький (3,37%), Наталія Королевська (5,52%), Сергій Ківалов (5,83%), Дмитро Добкін (7,36%), Роман Зварич (7,67%).

Загалом 52 народні депутати пропустили понад 90% голосувань в липні.

У червні майже не голосували 79 депутатів, травні – 71.

У КВУ додають, що всього за місяць було проведено 12 пленарних засідань, під час яких відбулося 326 голосувань.

Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада завершила восьму сесію, а народні депутати пішли на канікули до вересня.