Генпрокурор задоволений рішенням комітету щодо Розенблата

Генеральний прокурор Юрій Луценко прокоментував рішення регламентного комітету Верховної Ради щодо притягнення до відповідальності депутата Борислава Розенблата, передає Українська правда.

«Ми задоволені рішенням комітету. Зараз у нас найбільше задоволення з усіх задоволень останніх днів», – сказав очільник ГПУ та уточнив, що за цей тиждень комітет нарешті почав слухати правоохоронців.

«Тепер я сподіваюсь, що вся політична еліта переживе цей катарсис, і Верховна Рада проголосує за усі наші подання», – заявив генпрокурор.

При цьому він прагне швидкого розгляду подання щодо Михайла Добкіна: «При цьому я сподіваюсь, що сесійна зала проголосує за всі шість наших подань. Ну, без Михайла Добкіна комплект неповний».

Генеральний прокурор також анонсував подання про притягнення до відповідальності не лише парламентарів, але й високопосадовців інших гілок влади.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 7 липня регламентний комітет Верховної Ради підтримав подання ГПУ на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт депутата від фракції БПП Борислава Розенблата.

Нардепа звинувачують у тому, що він отримав 200 тисяч доларів за вплив на рішення чиновників Держслужби геології та надр та місцевої влади про надання ТОВ «Укртехдобич» спецдозволів на користування надрами.

Генеральна прокуратура та САП продемонстрували відеодокази вимагання та зловживання службовим становищем Розенблатом. На кількох записах йдеться про підписання законопроектів №5436 і №5437, які пропонують зміни до Податкового та Митного кодексів щодо оподаткування видобутку бурштину та звільнення від податків осіб, які ввозять в Україну обладнання для промислового видобутку бурштину.

Нагадаємо, у попередні чотири дні комітет Ради не підтримав подання правоохоронців щодо Максима ПоляковаОлеся ДовгогоАндрія Лозового та Євгена Дейдея.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ