Синьо-жовті прапори активісти встановили за свій рахунок на могилах бійців ще в серпні

На Краснопільському кладовищі біля могил загиблих бійців АТО дніпровські комунальники зняли синьо-жовті прапори, що їх встановили активісти. Про це пише Радіо Свобода

Вісім прапорів батальйону «Донбас» і 21 прапор України активісти встановили за свій рахунок на могилах бійців ще в серпні. Про це повідомила представниця ініціативної групи, волонтер батальйону «Донбас» Аліна Смирнова. У свою чергу, директор департаменту соцполітики мерії Дніпра Юлія Дмитрова каже, що дану ініціативу не узгоджували з міською владою і адміністрацією кладовища. За словами Дмитрової, встановленим прапорам не могли гарантувати збереження на кладовищі, тому стяги і флагштоки акуратно зняли і зараз вони зберігаються в адміністрації кладовища.

У мерії обіцяють, що впродовж півроку будуть встановлені однотипні пам’ятники на могилах бійців, а замість хрестів на могилах з’явиться єдиний великий флагшток біля пам’ятної стели з Державним прапором України.

Дана ситуація обурила і ініціаторів проекту, і сім’ї загиблих. Вони планують домогтися того, щоби принаймні прапори батальйону «Донбас» повернули на місце. Якщо цього не відбудеться, активісти погрожують, що самі повернуть прапори місце, а ще – повідомлять про інцидент президенту.

#ДНЕПР#КраснопольскоеКладбищеЯ , мама и мой сын с позывным "ДУДАЕВ" воевал в БСП НГУ ДОНБАСС , принимал участие в…

Gepostet von Галина Пугачева am Mittwoch, 11. September 2019