Черговим каменем спотикання стала вимога зареєструвати «Russia Today» як іноземного агента

У зв’язку з тим, що пропагандистський канал «Russia Today» вимагають зареєстровати у США в якості іноземного агента, Держдумі пропонують розірвати дипломатичні відносини між РФ та Сполученими Штатами Америки. З ініціативою виступив депутат від фракції КПРФ Ніколай Харитонов. Про це інформує Слово і діло

«Мені здається, цілком об’єктивно було б, якби Державна дума заявила й зробила б пропозицію керівництву країни – розірвати дипломатичні відносини, закрити небо для прольоту того, що літає й відлітає до США», – заявив комуніст.

Водночас голова Держдуми РФ В’ячеслав Володін заявив, що будуть обгорені  дзеркальні заходи у відповідь на дії влади США, які зобов’язали телеканал Russia Today визнати себе іноагентом на території країни.

Також Володін звинуватив американські ЗМІ в «неприкритому втручанні» в справи Росії. У чому саме полягає втручання, він не уточнив.

Нагадаємо, в США вимагають від RT зареєструватися в реєстрі іноземних агентів, проте телеканал відмовився це робити. Термін реєстрації продовжили до 13 листопада. Якщо телеканал не зареєструється, його директора можуть заарештувати, а рахунки – заморозити.