Порошенко за те, щоби частину коштів використали на соціальний захист найменш захищених верств населення

Конфісковані в екс-президента Віктора Януковича 1,4 млрд. доларів мають піти на посилення силового блоку України, соціальні потреби військових та інших верств населення. Про це заявив президент Петро Порошенко, передає Українська правда.

«Я приїхав сюди після доповіді Генерального прокурора та секретаря Ради національної безпеки й оборони про те, що завершено слідство, ухвалено рішення суду – і сьогодні в нуль годин воно набуло законної чинності –  про конфіскацію 1 мільярда 400 мільйонів доларів, які належали колишньому президенту та його кліці», –  сказав глава держави.

«Сьогодні була натиснута кнопка – і гроші з заблокованих рахунків зараховано на рахунок Державного казначейства», –  уточнив президент.

За словами Порошенка, уряд і парламент мають ухвалити відповідні зміни до державного бюджету: «І першим пріоритетом використання цих грошей буде відновлення боєздатності українського війська, Збройних сил України, Національної гвардії, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби і Національної поліції».

Також ці кошти мають піти на будівництво заводу з виробництва боєприпасів, закупівлю новітніх засобів радіоелектронної боротьби, контрбатарейних радарів, новітніх дронів.

«Дуже важливо, щоб ми почали будівництво гуртожитків для контрактників і військових готелів для офіцерів на території кожної бригади. Це буде новий підхід до соціального захисту військовослужбовців. Важливо, щоб частина коштів пішла на будівництво реабілітаційного центру для воїнів АТО, які постраждали під час російської агресії», – розповів Порошенко.

Також президент заявив про прагнення, щоби частину коштів використали на соціальний захист найменш захищених верств населення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ