Тепер документ має затвердити Сенат Конґресу США

Палата представників Конґресу США в законі про асигнування на військові потреби нового фінансового року (до 1 жовтня 2017 року) передбачила надання 150 мільйонів доларів на військову підтримку України. Йдеться, зокрема, про надання летальної зброї оборонного спрямування. Про це повідомила у Facebook голова підкомітету ВР з питань безпеки державних інформаційних систем Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони Ірина Фріз.

«У документі вказується, що зазначені кошти будуть доступні Пентаґону з метою надання Україні військової підтримки, включаючи, зокрема, надання летальної зброї оборонного спрямування та оснащення, логістичної підтримки, підтримки розвідки української армії та сил національної безпеки, навчання особового складу українських збройних сил тощо», – написала Фріз.

Документ має бути затверджений Сенатом Конґресу США, але Фріз висловила переконання, що зауваження сенаторів можуть бути лише до бюджету збройних сил США.

Нагадаємо, 8 березня палата представників США переважною більшістю голосів затвердила законопроект про фінансування військових витрат. Документ передбачає спрямування 578 мільярдів доларів на американські збройні сили, а також 150 мільйонів допомоги Україні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ