Користувачі соцмереж стали на захист Окасіо-Кортес

Навколо 29-річної конґресвумен-демократа Александрії Окасіо-Кортес розгорівся справжній скандал: у Мережі опублікували відео з її танцями у студентські роки. Однак політик із гумором поставилися до ситуації і зняла відео з іще більш запальними танцями.

У ЗМІ вважають, що за цим стоять республіканці, які «викривальним» відео хотіли дискредитувати дівчину.

Сама Окасіо-Кортес поставилася до цього з гумором: вона зняла ще одне відео з запальними танцями, але вже у Конгресі.

«Республіканці вважають, ніби жінки, які танцюють, це щось скандальне. Дочекайтесь, поки вони дізнаються про існування танцюючих конґресвумен. Всім гарних вихідних», – відповіла на критику політик, опублікували у своєму Twitter відео, на якому вона танцює біля свого нового офісу у Капітолії.

https://twitter.com/AOC/status/1081234130841600000?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1081234130841600000&ref_url=https%3A%2F%2Ftsn.ua%2Fsvit%2Fzvorotniy-efekt-naymolodsha-kongresvumen-ssha-u-vidpovid-na-troling-studentskih-tanciv-stancyuvala-sche-zapalnishe-1275846.html

Напередодні користувач у Twitter із нікнеймом AnonymousQ опублікував відео з університетських років майбутньої конґресвумен. Згодом виявилося, що 30-секундний відредагований ролик є частиною 4-хвилинного відео, яке було опубліковано у YouTube іще 8 років тому.

Ролик зняли в Бостонському університеті як частину популярної тенденції того часу. Окасіо-Кортес, яка завершила навчання в університеті 2011 року та отримала диплом з економіки та міжнародних відносин, разом із групою студентів-танцюристів взяла участь у відео, в якому вони імітують сцени з популярних фільмів 1980-х.

Користувачі соцмереж стали на захист Окасіо-Кортес після спроб дискредитувати молоду конґресвумен.

Читайте: Макрон, Трюдо і Пашинян влаштували танці на саміті в Єревані (відео)