Крім того, українським лікарям не дозволили оглянути незаконно затриманого Павла Гриба

Українським консулам нарешті вдалося зустрітися з викраденим у Білорусі та вивезеним до російського СІЗО Павлом Грибом. Однак дипломати не змогли домовитися про огляд незаконно заарештованого хлопця українськими лікарями та передати йому ліки. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив адвокат Гриба Андрій Сабінін.

«З Павлом зустрілися консульські працівники. Розмовляли годину в присутності співробітника СІЗО. Низка питань блокувалася. Ліки так і не передали, не було лікаря, сам буду робити це 21-го», – написав адвокат.

Він також додав, що ув’язненому Павлу Грибу і українським консулам дозволили спілкуватися виключно російською мовою.

Украине.#ПавелгрибС Павлом встретились консульские работники. Беседовали час в присутствии сотрудника СИЗО. Ряд вопрос…

Posted by Андрей Сабинин on Monday, September 18, 2017

В Міністерстві закордонних справ України підтвердили інформацію про візит консулів до Гриба та уточнили, що українським лікарям не дозволили оглянути затриманого. Консул України також попросив надати йому дозвіл відвідати 19-річного українця 27 вересня.

Як відомо, Павло Гриб зник 24 серпня в Білорусі. За його словами, на автостанції Гомеля його викрали невідомі люди в цивільному і передали іншим невідомим людям у якомусь лісі. Більше доби його тримали в приміщенні без вікон, після чого відвезли до Смоленської області, де «законно» оформили арешт.

У Білорусі не визнають своєї причетності до викрадення хлопця і обурюються через висловлювання українського МЗС про небезпеку, яку несуть для українців поїздки в Білорусь.

За офіційною інформацією, з 25 серпня Павло Гриб перебуває в краснодарському СІЗО. У Росії його намагаються звинуватити в тероризмі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ