Правоохоронців затримали. Суд надав заарештованим можливість внести застави

У Донецький області суд заарештував трьох поліцейських, яких звинувачують у катуванні затриманих із метою отримання зізнань, а також підробленні доказів. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.

Троє дільничних офіцерів сектора превентивних заходів Покровського відділу Нацполіції створили злочинну схему штучного покращення показників службової діяльності.

Копи систематично фабрикували докази винуватості осіб у кримінальних провадженнях, зокрема, передавали наркозалежним особам наркотики, а потім затримували та порушували проти них справи.

Крім того, злодії в приміщенні одного з дільничних пунктів поліції змушували затриманого взяти на себе відповідальність за злочин, якого він не скоював. Коли чоловік відмовився, його побили ґумовим кийком.

Щодо правоохоронців порушені провадження за ч.2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу), ч.2 ст.307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів) Кримінального кодексу України продовжується.

Суд надав заарештованим можливість внести застави: одному зі зловмисників – 64 тис. грн, двом іншим – по 32 тис. грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ