Судно затонуло приблизно у 27 км від узбережжя Криму

19 квітня російський суховантаж «Герої Арсеналу» зазнав аварії в акваторії Чорного моря в районі Керченської переправи. На затонулому  судні перебували 9 громадян України, двоє – Росії та один – громадянин Грузії. Про це повідомляє Интерфакс.

Одного з дванадцяти членів екіпажу судна підняли на борт у стані сильного переохолодження. Ним виявився українець – моторист судна. Ще з чотирма рятувальники налагодили візуальний контакт, однак не можуть підняти їх на борт рятувальної шлюпки – сильною хвилею їх відносить від корабля.

За даними «Росморрічфлоту», капітаном суховантажу «Герої Арсеналу»  був росіянин. Судно затонуло приблизно у 27 км від узбережжя Криму. Орієнтовна точка прив’язки – село Яковенкове в районі Керчі. На момент катастрофи суховантаж стояв на рейді.

За фактом кораблетрощі порушено кримінальне провадження за статтею 263 КК РФ («Порушення правил безпеки руху й експлуатації залізничного, повітряного, морського й внутрішнього водного транспорту»). Обставини з’ясовують.

Джерело «Интерфаксу» в міжнародних службах морського пошуку й порятунку повідомило, що, «згідно з доповіддю екіпажу, під час аварії корабля вони потрапили у сильний шторм. Упоратися зі стихією не вдалося, судно затонуло».

Транспортні наглядові служби перевірять, наскільки справним був затонулий у Чорному морі суховантаж перед виходом у рейс. За попередніми даними, судно могло мати зауваження щодо технічного стану.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ